1pc DH2F100N4S 2 Terminals Diode Module Schottky Bridge Rectifier 100A 200A 300A 400A 400V(200A)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
  • Diodes
  • 1pc DH2F100N4S 2 Terminals Diode Module Schottky Bridge Rectifier 100A 200A 300A 400A 400V